O nas

Jestem kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem.

Od 2015 roku prowadzę swój gabinet kosmetologiczny w Tomaszowie Mazowieckim. Jestem osobą, która w sposób szczególny dba o higienę wykonywanych zabiegów.

W naszym Salonie odnajdą Państwo szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych m.in. z użyciem hiszpańskiej marki Skeyndor, kosmetycznych i przede wszystkim paramedycznych, dostosowanych dla potrzeb każdego typu skóry z różnymi problemami m.in. trądzikiem, bliznami, trądzikiem różowatym czy przebarwieniami. Dzięki użyciu zaawansowanych technik wykonywanych zabiegów i bardzo wysokiej jakości preparatów z serii DMK, jestem w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientek i klientów.

Produkty DMK są obecnie stosowane w ponad 20 krajach na całym świecie i są aprobowane przez środowisko lekarskie. W swojej ofercie mam także makijaże okolicznościowe oraz szeroki zakres pielęgnacji paznokci, depilacja woskiem. Serdecznie zapraszam do kontaktu

Oferujemy także zabiegi z użyciem Lasera Q-Switch Nd:Yag. Jest to maszyna do zadań specjalnych. Dzięki zabiegom można zlikwidować wiele problemów skórnych np. przebarwienia, rozszerzone pory, nadmierny łojotok, zmarszczki oraz pozbyć się tatuażu czy makijażu permanentnego. Wspomaga również leczenie trądziku. Zapraszam do skorzystania z nowej oferty.

Wykonuję również makijaże okolicznościowe – w salonie lub z dojazdem do klientki.